Lyžařský výcvikový kurz ve Vernířovicích

Na začátku ledna 2024 proběhl pro žáky 7. tříd lyžařský výcvikový kurz v Jeseníkách. V obci Vernířovice jsme byli s našimi žáky již podruhé a tentokrát jsme vybrali snad nejlepší možný termín. Na začátku ledna bylo sněhu dostatek a řada žáků se alespoň částečně naučila základům sjezdového lyžování. Chata Brněnka a hotel Reoneo skýtá i možnost pro doplňkové aktivity, včetně bazénu a velké posilovny. Navíc dostupnost tohoto místa je pro naše potřeby výborná a cesta sem nezabere více jak dvě a půl hodiny autobusem. 

Děkuji všem kolegům za skvěle zvládnutý průběh lyžařského výcvikového kurzu, konkrétně Mgr. Evě Slané, Mgr. Vlastimilu Baníkovi, Mgr. Dominiku Gryčovi a Mgr. Tomáši Kociňákovi.

Na závěr přikládám několik fotografií ze zdařilé akce.

Hynek Zavřel, ředitel školy