Velký úspěch v logické olympiádě

Začátkem října se několik našich žáků zúčastnilo logické olympiády. Jedná se o tradiční soutěž, která zjišťuje logické myšlení žáků, schopnost a samostatnost řešit problémové úlohy z geometrie, číselných řad a další záludnosti. Základní kolo soutěže bylo online a skládalo se z 25 úloh, na které měli žáci pouhých 30 minut. V kategorii A (1. stupeň) dosáhl nejlepšího výsledku Stanislav Ingr ze 4. třídy. V kategorii B (2. stupeň) vyhrála Monika Ingrová ze 7. B, na druhém místě skončil Jiří Kozák z 9. A a jako třetí se umístil Filip Chaloupka z 9. B.

Vítězové obou kategorií postupují do krajského kola, kde jim přejeme hodně úspěchů. Všem zúčastněným děkujeme za jejich zájem a doufáme, že se do soutěže zapojí i v dalších letech.