Závěrečný koncert žáků Základní školy Otnice pořádaný ZUŠ

Závěrečný koncert žáků Základní školy Otnice pořádaný ZUŠ pod vedením paní učitelky Lenky Kurdíkové

V úterý dne 22. června 2021 byl uspořádán paní učitelkou ZUŠ Lenkou Kurdíkovou, která vede naše žáky k hudbě, tradiční závěrečný koncert. Jsme rádi, že žáky přišla podpořit řada rodičů, kteří ocenili výborné výkony žáky velkým potleskem. Opravdu to v letošním roce nikdo neměl lehké a učit žáky hudbě přes obrazovku počítače je velmi náročné a paní Lence Kurdíkové patří velké poděkování. Přesto se koncert vydařil a žáci Vladimír Kypr, Linda Klímová, Dominika Koutná, Anna Mazurová, Aneta Borovičková, Viktor Koutný, Klára Maňasová, Šárka Štipčáková, Gregor David, Aneta Rafajová, Vanda Svobodová, Johana Khorová, Magda Pavlovcová, Alena Sedláčková, Tereza Řezníčková, Adéla Pavlasová, Adéla Radvanová, Jana Horáková, Jáchym Khor, Petra Kašpaříková, Denisa Kulhánková a Alena Kosíková podali výborné výkony. Tak ať jim láska k hudbě vydrží a hezké prázdniny přeje Hynek Zavřel, ředitel školy.