Kulaté léto aneb polem, nepolem

Využijte hezkých letních dnů a vydejte se společně s námi cestou necestou, polem nepolem za hledáním turistického grálu Kulatého léta!

I v letošním roce se opět vydáme na cesty objevovat krásy (nejen) naší vlasti. Za zdolané trasy od nás budete získávat indicie, které vás nakonec dovedou k odhalení tajného turistického grálu, jenž skrývá odměnu za vaši účast na akci! Více informací čekejte již brzy v naší škole, na www stránkách školy a také na facebookové stránce https://www.facebook.com/kulateleto.

Těšíme se na další společně strávené (Kulaté) léto!

Kulaté léto

anebo Polem, nepolem…

Prvního června se vám představí

15. června začíname

15. srpna končíme

21. a 22. srpna nebo 28. a 29. srpna si přijdete pro odměnu…

… že nevíte kam? Tak hledejte Kulatého leta GRÁL!

Pořádají rodiče a přátelé školy za podpory OÚ Otnice – Burza Otnice – ZŠ a MŠ Otnice – www.martinasek.cz