Pololetní prospěch a vydávání vysvědčení

Vážení rodiče.

Třídní učitelé Vám poskytnou nejpozději 28. 1. 2021 pololetní prospěch, který obdržíte stejným (vzdáleným) způsobem, jako návrh pololetního prospěchu, který jste obdrželi taktéž v nedávné době. V případě, že by Vám pololetní klasifikace nepřišla, obraťte se prosím na třídního učitele s aktuální mailovou adresou.

Žáci 1. a 2. třídy, kteří se účastní prezenční výuky ve škole, obdrží „výpis vysvědčení“ tradičně, tedy 28. 1. 2021, žáci 3. – 9. třídy obdrží výpis pololetního vysvědčení až po návratu k prezenční (školní) výuce. Žádáme rodiče, aby do školy pro vysvědčení nechodili. Nebylo by vhodné, až se žáci k prezenční výuce vrátí, aby některý žák vysvědčení neobdržel a mohlo by mu to být líto (hlavně u mladších dětí). Věřím, že to chápete.