Nováčci ZŠ Otnice 5.B

Se začátkem tohoto školního roku pro nás žáky 5.B třídy nastala velká změna. Nově jsme začali navštěvovat Základní školu v Otnicích. Je nás celkem 25, z toho 7 z Milešovic,  17 z Bošovic a jedna žákyně z Otnic. Je pravda, že mezi sebou se známe, ale nové spolužáky postupně poznáváme. Určitě k tomu také přispívají hry a aktivity, které hrajeme s naší třídní učitelkou Mgr. Ivanou Čermákovou. Nedávno jsme měli také besedu s Policií ČR o kyberšikaně. Učíme se vzájemně respektovat, pomáhat si a určitě něco jako šikanu a kyberšikanu bychom zažít nechtěli. Také jsme si společně hodnotili, co se nám ve třídě líbí a co nelíbí, co bychom chtěli zlepšit.

Je polovina září a my máme ještě hodně dlouho cestu před sebou, tak snad ji společně kamarádsky zvládneme.

5.B  tř. uč. Ivana Čermáková