Piknik v MŠ

Ve středu 26. 6. 2024 se na zahradě mateřské školy Otnice uskutečnil piknik pro děti a rodiče z mateřské školy. Na úvod paní zástupkyně ředitele Veronika Škrháková pozdravila všechny rodiče a poděkovala jim za účast a také se rozloučila s odcházející paní učitelkou Janou Kuklovou. Poté již následoval krátký kulturní program jednotlivých oddělení, který obsahoval pásmo básniček, písniček, říkanek a který byl doplněn i tancem. Na závěr paní Škrháková poděkovala rodičům za spolupráci a všichni společně si mohli udělat na zahradě MŠ pěkný piknik a prožít tak s dětmi příjemné odpoledne. Děti měly připraveny různé stanoviště a hry, aby si zde také mohly pohrát s kamarády a vyzkoušet si své sportovní dovednosti jako zdatní „Sokolíci“.

K poděkování se připojuje i Hynek Zavřel, ředitel školy, který přikládá několik hezkých fotografií.