8.B a Křižanov

Křižanov je výletním cílem mnoha tříd z různých škol a letos jsme tam zamířili i my s 8.B. Během slunečného dopoledne jsme dorazili do tábora, kde jsme si rozdělili místa v chatkách. S heslem řízek to jistí, jsme dojedli zásoby z domova a odpoledne na nás čekala sympatická instruktorka Janča a pustili jsme se her. Přes ledolamky, kdy skoro nikdo neuhodl, že paní asistentka nematurovala z matematiky, jsme se dostali k akčnějším aktivitám včetně všemi očekávaného paintballu. Lukostřelbu si vyzkoušela i paní učitelka třídní, a i ostatním se zásahy terče dařily. 

Pak už nás po večeři Janča nahnala na dřevo, abychom celý den završili opečeným buřtíkem. 

Druhý den dopoledne na všechny čekala výzva v podobě zdolání lanového centra. Přece jen ne všichni měli kuráž vylézt nahoru do spleti lan, ale je odvážné i to, si takovou věc přiznat před ostatními. 

Cestou na vlak nás přepadl déšť, ale ukrýt se pod železničním mostem bylo taky dobrodružství. Naštěstí obavy, zda nás promoklé pustí do autobusu, byly liché, takže jsme dorazili v pohodě i zpátky domů. 

Bc. Martina Zlatníčková a Mgr. Šárka Hanáková