8. A na interaktivní výstavě Žijeme na Slavkovsku

Ve středu 20. března jsme byli s žáky 8.A pozváni, abychom se zúčastnili interaktivní výstavy Žijeme na Slavkovsku. Výstava byla zaměřena na nabídku studijních a učebních oboru v okolí Slavkova u Brna. Akce se konala v prostorách ISŠ Slavkov a její žáci se také aktivně podíleli na průběhu prohlídky v rolích průvodců. Našim žákům bylo jistě sympatické, že je po škole provedla dvojice jen o něco málo starších slečen. 

Naše třída byla rozdělena na dvě skupiny, které se postupně prošly po různých částech ISŠ. Osmáci byli mile překvapeni připravenými dobrotami, které jim byly nabídnuty spolu s informacemi o daném oboru. A také jim možná došlo, že už je opravdu čas začít přemýšlet o tom, kam se vydají po ukončení základní školy. Toto setkání s ISŠ s nabídkou různých oborů, gymnáziem a obchodní akademií z Bučovic či SSŠE ze Sokolnic bylo pro mnohé jistě inspirací.

Za celou 8.A děkujeme organizátorům za pozvání.