Spolupráce 9. B s 1. třídou

Naše paní kuchařky nám nabídly, že si mohou děti upéct perníky. Abychom práci lépe zvládli, požádali jsme třídu 9. B o pomoc. Děti se rozdělily do skupinek, kterých se ujala starší děvčata. Projevily se v nich dobré hospodyňky a práce jim šla od ruky. Malé děti si tak vyzkoušely rozválet těsto i vykrájet formičkami tvary perníků. Chlapci z 9. B nám zpívali koledy a brzy bylo hotovo. O voňavé a dobré perníky jsme se druhý den podělili. 

Velkým dívkám se naše tvoření zalíbilo a přišly s nápadem vyrobit s dětmi vánoční přání. Tentokrát se zapojili úplně všichni a zdařilá přání si děti odnesly domů pod vánoční stromeček.

Třídě 9. B moc děkujeme za pěkné a pohodové hodiny a paní učitelce Lence Kurdíkové za pomoc a spolupráci, protože vše se uskutečnilo v hodinách hudební výchovy.

Lenka Vojáčková