Třetí oddělení ŠD v místní knihovně

To tak jde člověk vrátit pár knížek, slovo dá slovo a asi týden na to jsem se skupinou dětí z třetího oddělení školní družiny objevila na odpoledním setkání v místní knihovně. Paní knihovnice, paní Jitka Bublová, si pro skupinu třeťáků a čtvrťáků připravila příjemné odpoledne s povídáním o knihách, které děti někdy četly, zda vůbec čtou rády a klidové aktivity proložila pohybem, takže jsme třeba skákali všichni po jedné noze. A zkuste si předklonit se, podrbat na hlavě a pak honem říct „Hluchý lachtan delfínem byl lechtán“. Jde vám to? My jsme se u toho nasmáli všichni. Na závěr si každý zkusil vybrat knížku a na chvilku se do ní začetl, různých pohodlných míst nabízí prostory knihovny dost. Některé děti si hned zamlouvaly, že si konkrétní knížku přijdou vypůjčit. 

Ještě jednou já i děti děkujeme paní Bublové za povedené odpoledne a já musím všechny děti pochválit, byly moc šikovné a předvedly se v nejlepším světle.

Martina Zlatníčková, 3.ŠD