Atletické závody pod záštitou „VSK Univerzity Brno“

V neděli 8. 10. 2023 byli naši žáci Vladimír Kypr, Viktorie Kyprová, Antonie Sekaninová a Josef Sekanina reprezentovat oddíl atletiky pod záštitou VSK Univerzity Brno a naši školu na „Grandfinále“ atletických přípravek v těchto disciplínách: běh na 60 m, 300 m a 600 m a také ve skoku dalekém. Ve velké konkurenci atletických přípravek se vůbec neztratili a všichni získali na známém areálu VUT v Brně výborná umístění.

Vladimír Kypr zvítězil v běhu na 600 m, v běhu na 60 m a ve skoku dalekém skončil na 3. místě.

Viktorie Kyprová zvítězila v běhu na 300 m, ve skoku dalekém byla 9. a v běhu na 60 m získala 10 místo.

Antonie Sekaninová získala 3. místo v běhu na 600 m, ve skoku dalekém 4. místo a v běhu na 60 m 8.místo.

Josef Sekanina získal ve skoku dalekém 8. místo a v běhu na 60 m 10. místo.

Děkuji tímto p. Kyprové za zaslání článku a fotografie.

Všem účastníkům taktéž děkuji za reprezentaci školy a výborné sportovní výsledky.

Mgr. Hynek Zavřel, ředitel školy