Závěrečný koncert ZUŠ

V pondělí 19. června 2023 se od 16. hodin uskutečnil závěrečný koncert ZUŠ F. France, který každoročně připravuje s žáky paní učitelka Lenka Kurdíková. Z našich současných i bývalých žáků se na koncertě prezentovali Vladimír Kypr, Vanda Svobodová, Johana Khorová, Magda Pavlovcová, Adéla Pavlasová, Adéla Radvanová, Jana Horáková a Denisa Kulhánková. Byl to velmi pěkný hudební zážitek a bylo patrné, že žáci se na vystoupení dlouhodobě připravovali. Mnoho rodičů, kteří se přišli podívat, ocenilo žáky velkým potleskem.

A já si dovolím na závěr malé poděkování p. uč. Kurdíkové, která s žáky vše nacvičila, a ještě připravuje kulturní program s Magdou Pavlovcovou a pěveckým sborem pro závěrečné rozloučení s našimi deváťáky.

Mgr. Hynek Zavřel, ředitel školy