Ekoolympiáda – Újezd u Brna – 16. května 2023

V úterý 16. května 2023 proběhlo na Základní škole Újezd u Brna hlavní kolo Ekoolympiády za účasti mnoha okolních škol. Nejdříve museli naši žáci 2., 3., 4. a 5 tříd prokázat své přírodovědné znalosti v školním kole „Ekoolympiády“ a ti nejúspěšnější byli následně vybráni do hlavního kola, které tradičně připravuje Základní škola Újezd u Brna. I tentokrát byli naši žáci velmi úspěšní, přičemž na druhém místě ve své kategorii skončili Ella Heinichová, Zuzana Sypěnová a Matěj Wernisch. Gratulujeme našim nejlepším a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Mezi další úspěšné řešitele patřili také Viktorie Kyprová, Hynek Bosák, Josef Sekanina, Amálie Melnyková, Sabina Voráčová, Patricie Wunschová, Laura Štěpánková, Petr Bohdálek a Vladimír Kypr. Věřím, že další ročník bude pro nás opět alespoň stejně tak úspěšný, jako ten letošní.

Mgr. Hynek Zavřel, ředitel školy

Mgr. Renata Potácelová, učitelka a vychovatelka