Mikuláš, anděl a čerti na naší škole

V pondělí 5. prosince 2022 se v naší škole ukázali čerti, anděl i Mikuláš.

Žáci 9. třídy, kterým s oblečením pomáhala paní vychovatelka Martina Tomašíková, byli krásně namaskováni a u žáků měli velký úspěch. Ema Štěpánková, Adriana Kaloudová, Viktor Kurdík a Štěpán Štipčák byli opravdu velmi šikovní a zaslouží za obětavost velkou pochvalu. Naši nejmladší žáci si tento den příjemně užili a budou mít na co vzpomínat. Mikuláš, čerti a anděl se nezapomněli také zastavit v mateřské škole za našimi nejmenšími.

Dětem první, druhé, třetí a čtvrté třídy připravila paní učitelka Lenka Vojáčková v tělocvičně různé soutěže, dětem se velmi líbila opičí dráha a také si u kytary hezky zazpívaly. S čertíky, andělem a Mikulášem se na závěr hezky vyfotily, aby měly na tento den příjemnou vzpomínku.

Snad se budou fotografie líbit i čtenářům našich webových stránek a třeba si zde někteří i najdou své děti.

Za tuto akci děkuje ředitel Mgr. Hynek Zavřel kolegyním z I. stupně a paní vychovatelce Martině Tomašíkové