Pozvánka pro rodiče „prvňáčků“ na slavnostní zahájení školního roku

Vážení rodiče,

dne 1. 9. 2022 proběhne na sále školy od 7.45 slavnostní zahájení školního roku. Věříme, že rodiče doprovodí své prvňáčky a přijdou je podpořit na slavnostní zahájení.

• Od 7.45 do 8.30 proběhne slavnostní přivítání na sále školy, za účasti ředitele školy, starostů obcí Otnice a Lovčičky, učitelů a žáků školy.
  • Následně se žáci 1. třídy přesunou s rodiči do své třídy, kde proběhne za účasti paní učitelky Mgr. Anežky Husákové úvodní třídní schůzka pro rodiče prvňáčků.
  • Vyučování úvodní den bude ukončeno v 9.20 h.
  • Dětem stačí na úvodní den si vzít přezůvky, které budou pohodlnější. Rodičům doporučuji vzít fotoaparát (příp. mobilní telefon), aby si na tento slavnostní okamžik, udělali vzpomínku. Po rozdání upomínkových předmětů dětem vyzveme rodiče, aby si k pódiu přišli udělat fotografii svých dětí.
  • Výdej obědů bude umožněn výjimečně již od 9.20 h.

Na setkání se těší ředitel školy Mgr. Hynek Zavřel