Úspěchy žáků naší školy v Ekoolympiádě

Jedna z prvních soutěží, kde se po dlouhé době mohli potkávat žáci různých škol, byla „Ekoolympiáda“ v Základní škole Újezd u Brna. Tato soutěž je vyhrazena pro žáky I. stupně ZŠ, konkrétně pro 2., 3., 4. a 5. ročník.

Žáci museli nejdříve v hodinách prvouky a přírodovědy ukázat velmi dobré znalosti ve školním kole, a tím se kvalifikovali do kola dalšího, které se konalo v Základní škole Újezd u Brna. Soutěže se zúčastnilo 7 základních škol ve dvou kategoriích.

V kategorii mladších žáků získali velmi pěkné 3. místo skupina žáků 2. a 3. třídy:

  • Patricie Wunschová
  • Elen Holoubková
  • Antonie Sekaninová

V kategorii starších žáků získala 2. místo skupinka dívek  4. a 5. třídy:

  • Ella Heinichová
  • Monika Kopřivová
  • Madla Skulínková 

3. místo:

  • Vít Kvasnička
  • Matěj Zlatníček
  • Vojtěch Šindler z  5. ročníku

Všem žákům, kteří se „Ekoolympiády“ zúčastnili, děkuji za výbornou reprezentaci naší školy a paní vychovatelce a asistentce pedagoga Mgr. Renatě Potácelové děkuji za pomoc s doprovodem žáků na tuto akci a za hezké fotografie, které si můžete také prohlédnout.

Mgr. Hynek Zavřel, ředitel ZŠ a MŠ Otnice