Španělsko

Španělsko – plánovaná exkurze pro žáky 8. a 9. tříd

Často kladené otázky ze strany rodičů:

  1. Zda pojedeme – ano, předpokládáme, že se exkurze do Španělska uskuteční v termínu od 3. do 12. 6. 2022
  2. Seznam účastníků – je jasně dán, stejně tak jako přehled náhradníků, který jsme již v minulosti avizovali (přednost mají zájemci z řad žáků 9. tříd, u žáků 8. tříd jsme vybrali ty žáky, kteří měli nejlepší prospěch)
  3. Cenové záležitosti a další informace pro rodiče – vše potřebné se snažíme zjistit, aby rodiče na plánované třídní schůzce dne 11. dubna dostali všechny potřebné informace (ohledně očkování – ano či ne, ceny pohonných hmot – může dojít k mírnému navýšení ceny za dopravu, vstupní poplatky do muzeí – opět může dojít k mírnému navýšení vstupních poplatků, platili jsme cca 80,- euro, tak to může být o něco více). Ceny paliv jsou v současné době tak nevyzpytatelné, že si netroufám odhadnout, jakmile se spojím s p. Vokálem a ten to propočítá, budete informováni. Cena za ubytování by měla zůstat tak, jak byla nastavena.