Vánoční besídky v Základní škole Otnice

Poslední den v prosinci si žáci naší školy udělají tradičně s panem učitelem či paní třídní učitelkou vánoční besídku.

Je to hezké zakončení kalendářního roku, kdy se sejdou se svými spolužáky a udělají si den plný her, soutěží, zábavy a k tomu hezké koledy. Zazpívají si koledy, popovídají si společně, zahrají si karty či různé stolní hry a k tomu trošku voňavé cukroví, za což maminkám moc děkujeme. Byl to dnes krásný pohled vidět, kolik druhů cukroví je napečeno a co děti do školy přinesly. Vánoční atmosféru doplnily dnes i vánoční stromečky. Myslím si, že to pro řadu dětí bylo dnes ve škole velmi příjemné zakončení kalendářního roku 2021.

Zdravíme také děti, které dnes do školy nemohly z důvodu karantény nebo nemoci. Je škoda, že jich poslední pondělí bylo nejvíce od doby, kdy antigenní testy ve škole děláme. Proto bych je chtěl touto cestou pozdravit od svých kamarádů a spolužáků a popřát všem krásné vánoční svátky, a hlavně hodně zdraví do nového roku. Bohužel jsem musel odjet pro antigenní testy do Slavkova, ale některé třídy jsem stihl vyfotografovat. Snad se budou fotografie líbit.