Zamykání zahrady

Milí rodiče, srdečně Vás zveme na tradiční „ Zamykání zahrady“.

Kdy?    20.října 2021 v době od 14.30 do 17.00 hod.

Kam?  Na naši školní zahradu

Co se bude dít?   Rády bychom s dětmi využily naši každoroční tradici ke společnému setkání spojenému s výstavou dýňových strašáků, vyhrabáním a úklidem zahrady a slavnostním zamčením zahrady. U toho si trochu zazpíváme, zatančíme, zasoutěžíme a určitě bude i nějaká odměna.

Máte-li chuť protáhnout si tělo a jste ochotni pomoci nám s úklidem zahrady, přineste si s sebou hrábě, rukavice a s chutí do práce. Od 14.30 hodin si můžete vyzvedávat své děti a zahrada bude jen vaše. Hrábě pro děti sice máme, ale ne v dostatečném množství, proto jsou vlastní hrábě vítány.

V 16,00 hod. Vám děti předvedou krátký program a hurá na soutěže.

Součástí našeho odpoledne bude již zmíněná výstava strašáků. Popusťte doma s dětmi uzdu své fantazii, vyrobte strašáka a přijďte se s ním pochlubit a podělit se o radost ze společně vytvořených uměleckých děl. Místa máme kolem školky dost.

                  Těší se na Vás děti a celý kolektiv MŠ Otnice