Se sokolem do života

V tomto školním roce jsme se zapojili do projektu České obce sokolské pod názvem „ Se sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“, který rozvíjí pohybové dovednosti dětí a klade si za cíl brát pohybovou aktivitu, jako přirozenou součást života. Na cestě do světa pohybu, poznání a netradičních činností bude děti provázet sokolík Pepík a pět kamarádů ze zvířecí říše. Motivací je pro děti získávání samolepek, které si po splnění jednotlivých úkolů vylepují  do svého deníku. Celoroční projekt vhodně doplní běžně nabízené pohybové aktivity v rámci plnění TVP.

Po prvním cvičení s Pepíkem byly děti opravdu nadšené a už se těší na další výzvy, které si pro ně sokolík připravil.