Informace ke Škole Online (elektronické žákovské knížce)

Škola OnLine je moderní školní informační systém, který umožňuje rychle a efektivně zpracovávat školní agendu.

Vážení rodiče,

e-maily s aktivací se budou posílat od 14.9.-16.9.2021 – pokud by někomu nepřišel, prosím kontaktujte mě na e-mail:
[email protected]

Po vaší aktivaci se vám zprovozní vstup do Školy OnLine. Budete moci pohodlně nahlížet na prospěch svého/svých dětí a jednodušeji komunikovat s učiteli.

Po obdržení e-mailu:

1. První přihlášení: Škola OnLine „registrace žáků a rodičů“
    • zadáte jméno, příjmení a PIN, který každý dostane na e-mail (žák ho obdrží na svůj školní e-mail [email protected], vy na e-mail nahlášený třídnímu učiteli (např. přihlašuje se matka: zadá tedy své křestní jméno, příjmení a PIN pro matku)
    • každý si zvolí své přihlašovací jméno a heslo, pod kterým se budete do Školy OnLine přihlašovat kdekoliv a kdykoliv chcete (doporučuji např.: jmeno.prijmeni)
  2. stejným způsobem se přihlásí i žák – do Školy OnLine budou mít přístup žáci od 4. třídy
  3. své přihlašovací údaje si pečlivě zapamatujte, pokud ho časem přeci jen zapomenete, obraťte se na správce [email protected])

Markéta Doušková, koordinátor Školy OnLine

ZŠ s MŠ Otnice