Změna formy třídní schůzky

Vážení rodiče.

Třídní schůzky, původně plánované na pondělí 12. 4. 2021, nebudou moci z důvodu přetrvávající špatné epidemiologické situace, proběhnout v klasické podobě ve škole.

Třídní učitelé Vám, na Vaši mailovou adresu (případně jiným, běžně používaným vzdáleným způsobem), pošlou nejpozději do 12. 4. 2021 opět průběžný prospěch žáků za předchozí měsíc březen. V případě, že tento mail neobdržíte, podívejte se prosím, zda Vám nespadl do „spamu“ a pokud nikoli, kontaktujte třídního učitele s Vaší správnou mailovou adresou.

Můžete také v tento den (12. 4. 2021), mezi 16. – 18. h. využít možnost vzdálené formy komunikace s třídním učitelem, či třídní učitelkou, kterou učitelé budou očekávat. V případě jakéhokoli dotazu na jiného než třídního učitele, můžete využít mailových kontaktů, které najdete na webových stránkách školy.

Každý učitel má mail v podobě [email protected], tedy například [email protected]

Mgr. Hynek Zavřel, ředitel školy