I. pololetí – hodnocení žáků a možnost konzultace s třídním učitelem

Vážení rodiče.

Třídní schůzky, původně plánované na pondělí 11. 1. 2021, z důvodu zhoršené epidemiologické situace, nebudou moci proběhnout v klasické podobě ve škole.

Třídní učitelé Vám, na Vaši mailovou adresu (příp. jiným používaným vzdáleným způsobem, pošlou nejpozději v tento den průběžný prospěch žáka za I. pololetí. V případě, že tento mail či zprávu neobdržíte, podívejte se prosím, zda Vám nespadl/a do „spamu“ a pokud nikoli, kontaktujte třídního učitele s Vaší mailovou adresou.

Můžete také v tento den (11. 1. 2021) mezi 16. – 18. h. využít možnost vzdálené formy komunikace s třídním učitelem či třídní učitelkou, kterou učitelé budou očekávat. V případě jakéhokoli dotazu na jiného než třídního učitele můžete využít mailových kontaktů, které najdete na webových stránkách školy.

Každý učitel má mail v podobě jméno.příjmení@zsotnice.cz, tedy například [email protected].

Hynek Zavřel