ABY nás BYLO slyšet

Hezký den,

tato nezvyklá doba si žádá nezvyklé požadavky. Základní škola Otnice a Obecní úřad Otnice se rozhodly oslovit občany s malou pomocí.

Máte-li doma nepoužívané drobné příslušenství k počítači, jako jsou sluchátka, mikrofon nebo webkamera, a leží vám v šuplíku nebo stále v originální krabičce, darujte je prosím naší škole a my je v případě potřeby obratem předáme dětem, které nemají toto příslušenství k dispozici. Budeme tak moci lépe plnit požadavky on-line výuky.

Vaše příslušenství projde dezinfekcí a bude použito k výuce. Z hygienických důvodů bohužel nejsme schopni sluchátka ani mikrofony vrátit zpět původním majitelům, je to možné pouze u webkamer.

Na obecním úřadě bude od pátku 30. 10. 2020 umístěna sběrná krabice s logem „ABY nás BYLO slyšet“, do které můžete svá zařízení umístit.

Děkujeme!

Aby nás bylo slyšet, sbírka příslušenství k PC.