Rozloučení s předškoláky na obecním úřadě v Otnicích

Na závěr školního roku se podařilo uskutečnit závěrečné rozloučení s předškoláky na obecním úřadě.

Vzhledem k mimořádným opatřením jsme museli předškoláky rozdělit na dvě skupiny podle svých oddělení, ale to vůbec nevadilo. Všichni rodiče i prarodiče si toto slavnostní shromáždění velmi hezky užili. Děti obdržely slavnostní šerpy předškoláků i pěknou knížku. Paní vedoucí učitelka z mateřské školy i pan starosta dětem popřáli hezké prázdniny a ve škole pěkné známky. Pan ředitel ze základní školy jim sdělil, že už se na všechny moc těší i s paní třídní učitelkou Danou Matyášovou, i když všechny moc mrzí, že u zápisu nemohly ukázat všechny své znalosti, které uměly a znaly.

Věříme, že se 1. září setkáme všichni a bez jakýchkoli omezení ve škole, děti i rodiče.

Pěkné prázdniny a hezkou dovolenou rodičům i dětem přeje Hynek Zavřel