KULATÉ LÉTO 2020 na cestách

Milé děti, milí rodiče,
oprašte turistické boty, kolo či koloběžku a vydejte se společně s námi poznávat krásy našeho regionu!

Čeká vás 50 zastavení na zajímavých místech v okolí. Nekonečná údolí, dechberoucí výhledy do krajiny z okolních kopců nebo místa protkaná historií. Mapa zastavení „Kulaté léto na cestách“

Na každém zastavení najdete dřevěnou cedulku s otázkou. Správnou odpověď si zapíšete do odpovědní karty. Pokud jste nemáte ze školy či školky, stáhněte si ji: Odpovědní arch – Kulaté léto na cestách

Pokud na některém místě cedulka nebude či bude zničená, vyfoťte dané místo a napište nám na e-mail [email protected] nebo Facebook. Na základě zaslané fotky vám sdělíme zadání otázky a cedulku co nejdříve nahradíme.

Odpovědní kartu můžete odevzdat, až si budete jisti, že více míst už nestihnete. Bylo by skvělé, kdybyste navštívili alespoň 30 míst z mapy. Kartu odevzdejte do schránky „Kulaté léto“ umístěné v parku před školou, případně ji naskenujte nebo vyfoťte a pošlete na e-mail [email protected]

Na malé výlety letošního léta máte téměř celé prázdniny – akce trvá od 1. července do 23. srpna. To je také poslední den, kdy můžete odevzdat vyplněnou odpovědní kartu.

Vyhodnocení akce proběhne 1. zářijový den v ZŠ Otnice.

Tak vyražte společně s námi na výlet!

plakát Kulaté léto 2020 na cestách