Na konci školního roku jsme absolvovali ve Vyškově na dopravním hřišti „Maják“ druhou závěrečnou cyklistickou lekci, kde tentokrát žáci po zdárném testování obdrželi cyklistický průkaz a uvědomili si tak více svoji zodpovědnost za správnou jízdu na kole a celkovou účast na silničním provozu. Našim žákům přeji, aby v našem zrychleném a hustém provozu nově nabyté vědomosti co nejvíce využívali a dobře se v konkrétních situacích rozhodovali.
Anežka Husáková
