Žáci 4. třídy na dopravním hřišti ve Vyškově

Na konci školního roku jsme absolvovali ve Vyškově na dopravním hřišti „Maják“  druhou závěrečnou cyklistickou lekci, kde tentokrát žáci po zdárném testování obdrželi cyklistický průkaz a uvědomili si tak více svoji zodpovědnost za správnou jízdu na kole a celkovou účast na silničním provozu. Našim žákům přeji, aby v našem zrychleném a hustém provozu nově nabyté vědomosti co nejvíce využívali a dobře se v konkrétních situacích rozhodovali.

Anežka Husáková