Informace pro rodiče nových žáků do 5. tříd z Bošovic a Milešovic

Malé slavnostní přivítání proběhne na sále školy 2. 9. 2024 od 7. 45 hod. Příchod dětí do školy doporučuji cca v 7.35 hod., třídní učitelkou bude Mgr. Ivana Čermáková (bude na žáky čekat ve vestibulu školy či u šatny). Žáci budou ve třídě 5. B. Vzhledem k tomu, že zde bude mnoho rodičů žáků do 1. třídy, není Vaše účast na zahájení třeba, domnívám se, že to zvládnou již sami. Žákům stačí první den si vzít hlavně přezůvky a nějaký blok na poznámky, kam si napíší vše důležité.

Obědy (pokud mají uhrazené) se 2. 9. pro žáky 5.B vydávají v 9.35 h, žáci následně mohou použít spoj do Milešovic v 10.31 a do Bošovic v 10.37 h., další den již budou mít žáci běžný rozvrh hodin do 12.15.

Úvodní třídní schůzka proběhne již v pondělí 9. 9. 2024 od 15.30 h, kde se potkáte s třídní učitelkou a dozvíte se vše podstatné.

Na úspěšnou spolupráci se těší paní třídní učitelka Mgr. Ivana Čermáková a ředitel školy Mgr. Hynek Zavřel