Informace k zápisu do MŠ

Vedení ZŠ a MŠ v Otnicích informuje rodiče, že zápis dětí do MŠ na školní rok 2022/23 proběhne ve středu 11. května 2022 v budově MŠ v době od 10.00 do 11.30 hod.

K zápisu je třeba přinést: Žádost o přijetí dítěte (PDF) k předškolnímu vzdělávání a Evidenční list dítěte a evidenční list potvrzený od lékaře (PDF) – vše řádně vyplněné, podepsané oběma rodiči. Oba tyto dokumenty, včetně kritérií pro přijímání dětí (PDF), najdete na webových stránkách školy nebo si je můžete vyzvednout v naší mateřské škole. Dále, prosím, přineste rodný list dítěte k ověření správnosti údajů a OP jednoho z rodičů k ověření trvalého bydliště v obci Otnice. V průběhu zápisu si můžete s vašimi dětmi prohlédnout prostory tříd a zahrady.

V případě, že se z nějakého závažného důvodu nemůžete v den zápisu dostavit do MŠ, kontaktujte zastupující vedoucí učitelku p. Veroniku Škrhákovou na tel. čísle: 725 059 306 nebo na e- mailové adrese: [email protected].