Uzavření provozu MŠ

Informace o uzavření provozu MŠ – oddělení „Koťata“ 8. – 11. 2. 2022

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že máme v pracovní neschopnosti obě učitelky v MŠ, z oddělení „Koťata“ jsme nuceni na dny úterý 8.2.2022 – pátek 11.2.2022 toto oddělení uzavřít. Ředitel školy se souhlasem zřizovatele vyhlásil na výše uvedené dny „ředitelské volno“ z důvodu neschopnosti personálního zajištění provozu. Paní učitelka Škrháková Vás telefonicky informovala. Krajská hygienická stanice nám po skončení karantény kategoricky nedoporučila obě oddělení spojovat, proto nám jiná možnost nezbyla. V případě zájmu o ošetřovné je třeba vyplnit formulář: Žádost o ošetřovné při péči o dítě / jinou osobu / za kalendářní měsíc při mimořádných opatřeních při epidemii (krizové ošetřovné) – platná pro období 1. 11. 2021 – 28. 2. 2022