Španělsko – exkurze – výběr účastníků

Vážení rodiče.

Na základě velkého zájmu žáků, který jsme neočekávali, jsme se rozhodli postupovat následovně.

Přednostně budou uspokojeni současní žáci z 8. tříd, protože již příští rok z nich budou žáci devátých tříd a v následujícím období by již na tuto exkurzi jet nemohli.

Pro žáky současných 7. tříd nám již zbývá pouze 17 volných míst. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že upřednostníme ty žáky, kteří měli na posledním pololetním vysvědčení lepší prospěch. Další žáky bereme skutečně jako náhradníky a to v pořadí podle průměrného prospěchu na vysvědčení za I. pololetí školního roku 2020/21. V případě neúčasti vrátí samozřejmě pan učitel Mgr. Jan Novák celou zálohu zpět.

Vzhledem velkému zájmu bychom rádi v následujícím školním roce (pokud to situace dovolí) tuto exkurzi pro zájemce zopakovali. A tito náhradníci budou upřednostněni při výběru těchto žáků.

Pro lepší přehled uvádím seznam žáků ze současných 8. a 7. tříd (z důvodu ochrany osobních údajů budou vždy uvedeny pouze první dvě písmena křestního jména a první tři písmena žákova příjmení):

Žáci současných 8. tříd: NeKach, BaZich, AnSme, MaSuch, SaSok, PaBoh, VoPac, DaRyš, JiKoz, MaGoi, MiŠeb, LiLor, TeAdá, KaKle, JaVok, AdVok, MiSal, PaPro, SeBéb, FiChal, ŠtŠeb, MiDol, ŠtDol, EvŠeď

Žáci současných 7. tříd: MiMat, MaMur, JiPol, PaHor, VoKol, JiKří, DoRos, AlSed, NaWer, JaKoz, AdKos, MaHra, MaNem, BeJed, VeSuch, ViBed, ToNav

Náhradníci (řazení podle těch, kteří mají na účast největší šanci):

DaPos, PaKoz, RaRaf, NaBry, DaKop, ElKon, EmŠtě, FiMak, VíSed, KrFil, VoŠva, ViKur, OnŠle, NiZed, ŠtŠti, VoKru, DaKot

Schůzka pro rodiče se bude konat v pondělí 30. 8. 2021 v 17. h v budově Základní školy Otnice, a to v jídelně školy.

V případě, že se rozhodnete účast žáka na exkurzi zrušit, dejte co nejdříve vědět na:

1. tel.č. 724 314 696 nebo na
  2. e-mail: [email protected]