Zátopkova štafeta – pro MŠ Otnice

V pátek 18. září 2020 proběhla ve sportovním areálu v blízkosti školy tradiční „Zátopkova štafeta“. Děti přišly podpořit tohoto slavného atleta, který svými výkony ve své době oslňoval celý svět.

Pan učitel dětem nejdříve názorně ukázal, kudy budou celou trať běžet, pro jejich informaci. Naše děti z mateřské školky s pomocí pana učitele Mgr. Luboše Kleise nebo paní učitelky z mateřské školky následně tuto 200 m vzdálenost zvládly velmi dobře. Některé děti to zvládly chůzí, některé chvilku šly a chvilku běžely a několik dokonce zvládlo uběhnout celou 200 m vzdálenost. Z důvodu motivace s nimi běželi i žáci 1., 2. a 3. třídy.

Krásné počasí a několik hezkých fotografií snad potěší i rodiče. Už se těšíme na další ročník.

Hynek Zavřel