„Pohádkové tetiny“ v ZŠ Otnice pro děti ZŠ i MŠ

Základní škola Otnice tradičně v poslední den prvního pololetí školního roku, pořádá vystoupení „pohádkových tetin“. Jsou to dvě bývalé paní učitelky, které ví, co naše nejmenší dětí potřebují vědět a znát.

Tentokrát bylo vystoupení zaměřeno na divadlo a kulturu. Děti se dozvěděly o tom, jak se do divadla oblékáme, proč se do divadla chodí a co zajímavého jim to přinese.

Tradičně pozveme k nám i naši mateřskou školku, kde naši nejmenší takto poznají i školní prostředí a setkají se se staršími kamarády.

Dětský úsměv spojený s poučením byl dnes krásnou odměnou před vydáním pololetního vysvědčení pro děti základní školy a hezkou zábavou pro naše předškoláky.

Přikládám ještě několik fotografií a již se těšíme na příště s „pohádkovými tetinami“. Jsou prostě výborné.