Zimní florbalový turnaj

Byli jsme pozváni, poprat se v Zimním turnaji ve florbale a porovnat se s některými školami v Brně. ZŠ Janouškova A a B, ZŠ Novoměstská, ZŠ Hroznová a my.

Největší výzvou byla opět velikost haly, na kterou nejsme zvyklí. Příliš mnoho prostoru nám většinou škodí, jenže tomuhle týmu to naopak svědčilo. A také pomohlo velké nasazení. Velké odhodlání bojovat až do konce. Také se nám podařilo napadat soupeře po celé ploše, nenechat jej dýchat a také hodně střílet na bránu. Střelba ze všech možných vzdáleností se nám letos vyplatila.  A vítězství na sebe nenechala dlouho čekat.

Celým turnajem jsme prošli bez porážky, a tak zlaté medaile na hrudi a pěkný pohár pro vítěze jsme odvezli do Otnic.  Děkuji klukům, že na place nechali své sportovní srdce. Jen tak dále.

Děkujeme také organizátorům na ZŠ Janouškova za bezvadně zorganizovaný turnaj.

Hráli: David Ryšavý, Michal Salajka (brankář), Adam Vokurka, Jakub Vokurka, Filip Skalák, Štěpán Doležal, Filip Chaloupka, Michal Doležal, Matyáš Goiš, Adam Jelínek, Vojtěch Kolařík