Vyučující

Slabikář: - procvičování slabik a slov s y - str. 16, 17

- vyvození písmene N, n - str. 18

- procvičování slabik a slov s N, n - str. 18, 19

!Naučit se zpaměti báseň na str. 18!

Písanka: - str. 10, 11, 12, 13

Matematika: - číslo 6, nácvik paní číslice 6, číselná řada 0 - 10, porovnávání čísel

- str. 14, 15, 16, 17

Prvouka: - Lidské tělo - str. 39

- Péče o tělo - str. 40

V úterý 27. 1. si přinesou děti do pracovních činností bavlnky nebo vlnu.

• Asistentka pedagoga

• Asistentka pedagoga, vychovatelka

• Učitelka Aj

• Učitelka Hv