Výchovný poradce pro volbu povolání

Mgr. Dana Skaláková

Konzultace:

Termíny setkání je možné domluvit individuálně či po telefonické dohodě na tel.č. 544 24 00 78.

Akce pro žáky 9. ročníku - školní rok 2018/2019

1. V rámci Pracovních činností mají žáci 9. ročníku předmět Volba povolání. Do hodin jsou v průběhu měsíce října a listopadu přizváni pedagogové či současní studenti některých středních škol (např. SŠTE Brno, Olomoucká 61, ISŠ Slavkov u Brna, SŠ stavebních řemesel, Brno – Bosonohy, SŠ grafická Brno, SŠEE Sokolnice,...). Žáci mají možnost blíže se seznámit s fungováním středních škol a s nabídkou jednotlivých oborů.

2. Testy profesní orientace ve spolupráci s PPP Vyškov

termín: 8. 11. 2018

písemné testování na ZŠ Otnice, následně vyhodnocení a pohovor s žákem a rodiči v PPP Vyškov, kde jim bude doporučen nejvhodnější typ školy či studijního oboru

3. Festival vzdělávání a XXIV. Veletrh středních škol 2018