Den maminek dětí z mateřské školky

Vytvořeno: 19. 5. 2019 Napsal Hynek Zavřel

Z důvodu špatného počasí se „Den maminek“ tentokrát musel odehrát z důvodu špatného počasí v budově základní školy. Na pódiu se představili jak naši nejmenší, tak i „středňáci“ a velmi pěknou scénku předvedli i naši „předškoláci“. Bylo patrné, že děti se na program velmi pečlivě připravovaly a poděkování patří také p. učitelkám z mateřské školy, které tento velmi pěkný program protkaný říkankami, básničkami a divadelními scénkami nacvičily. Na závěr předaly děti maminkám přáníčka a krásnou kytičku. Myslím si, že se musel tento program všem líbit.

Někteří možná přivítají i několik fotografií, které nebylo možné z důvodu malého prostoru pořídit.

Hynek Zavřel