Zamykání podzimní zahrady

Vytvořeno: 3. 11. 2018 Napsal Hynek Zavřel

Na podzimní čtvrtek 25. října 2018 proběhlo na zahradě mateřské školy pomyslné zamykání podzimní školní zahrady. Paní učitelky dětem vysvětlily, proč se taková akce dělá, že les i zvířátka se vlastně připravují na zimní spánek a oni jim k tomu krásně zazpívají. Pásmo říkanek a písniček bylo moc krásné a všechny děti byly moc šikovné a básničky znaly. Za nádherné kostýmy s podzimní tématikou, které nám všem udělali velkou radost, chceme rodičům či prarodičům velmi poděkovat, protože jim to muselo dát mnoho práce, ale výsledek stál opravdu za to. Můžete se s námi podívat na fotografie, které přikládáme.

Je jen škoda, že p. kameraman, který dokumentuje dění v obci po celý rok 2018, si čas tentokrát nenašel.

Hynek Zavřel