Florbalový turnaj - Starší žáci - Slavkov u Brna

Vytvořeno: 3. 12. 2014 Napsal Luboš Kleis

V pátek v 7 hodin jsme odjeli směr Slavkov u Brna, kde jsme hráli florbalový turnaj. Přijeli jsme s  namotivovanou náladou a s chutí postoupit do okresního kola, do kterého měly postoupit dva týmy.

V naší skupině byly 3 týmy: MY-OTNICE, Gymnázium Bučovice a Brankovice.

První zápas jsme hráli s Gymnáziem Bučovice a porazili jsme je po třech brankách Radima Cupáka 3:2.

Druhý zápas byl o něco snazší, hráli jsme s Brankovicemi a po brankách Davida Vozdeckého a Radima Kováře a Radima Cupáka přišla výhra 3:1.

A barážový zápas s týmem druhé skupiny, který rozhodl o postupujícím, jsme odehráli s Křenovicemi. Hned v první minutě skóroval Radim Cupák, a zajistil tak vedení 1:0. Všichni jsme byli nažhaveni na postup, ale Křenovice daly ve dvou minutách 4 góly a stav byl 1:4, a tak to bohužel i skončilo.

ZÁZNAM UTKÁNÍ NA YOUTUBE

Radim Cupák, žák 9. třídy