Coca-Cola Cup 2015

Vytvořeno: 9. 10. 2014 Napsal Luboš Kleis

   Velký turnaj na hřišti ZŠ Otnice je za námi. Pět škol se utkalo v souboji o postup do prvního kola. Opět nám nepřálo trochu toho fotbalového štěstí – skončili jsme na krásném, ale nepostupovém druhém místě. Musím vyzdvihnout velkou bojovnost všech hráčů a chci poděkovat za hezké fotbalové chvilky. Jsem rád, že kluci důstojně reprezentovali naši školu. Hoši děkujem! Vše podstatné si prohlédněte v přílohách – tabulka, diplom i pořadí střelců.

A jmenovitě celý tým: Vojtěch Daňhel, Radim Cupák, Tadeáš Žilka, Radim Kovář, Jan Borovička, Nikolas Bulva, Václav Fiala, Martin Šebesta, Lukáš Lorenc, Jan Rafaj, Petr Špunar, Tomáš Cekl a Jan Polák.

   K takovému turnaji patří také zázemí a organizace. Pitný režim zajistila jídelna naší školy, k dispozici jsme měli kabiny fotbalového klubu Otnice. Všem vedoucím z hostujících škol se turnaj moc líbil, a tak připojuji i jejich poděkování.

   O hladký průběh turnaje se zasloužila i děvčata z deváté třídy. Anička Daňhelová, Aneta Hradská a Petra Jelínková dokázaly obstarat všechnu administrativu turnaje jako profesionálky. Ani jeden zápas ani jediný střelec branky jim neunikl a vše pečlivě zapsaly. Byla radost s vámi turnaj pořádat.

Fotogalerie

                                                              Luboš Kleis, učitel TV