ŠVP-LVK Kyčerka 2020

Vytvořeno: 4. 1. 2020 Napsal Luboš Kleis

Přeji krásný nový rok 2020.
Dne 6.1. dostanou lyžaři do ŽK informace k zaplacení ŠVP-LVK.

Prosím plaťte bezhotovostně na číslo účtu do 20.1.2020.
Nezapomeňte doplnit variabilní symbol.
Do poznámky připiště LVK a jméno dítěte.

Děkuji za hladký průběh plateb.
V případě problémů, nejasností a dotazů se obraťte na Luboše Kleise či kancelář školy.

Luboš Kleis

________________________________________________________________________
Vážení rodiče, milí lyžaři. Příprava na ŠVP-LVK je v plném proudu.

Děti dostaly přihlášky a všechny potřebné podklady. Nepřihlášení se ještě mohou přihlásit. Vždy máme omezený počet míst (kapacita autobusu) a tak připomínám, že jedou žáci 5. a 4. tříd s tím, že při velkém počtu žáků jedou přednostně starší, tedy žáci 5. tříd. Věřím, že vše proběhne hladce a že všechny zájemce uspokojíme.

Níže máte přehled, kdy a kde máte oddevzdat jednotlivé doklady.
Děkuji, Luboš Kleis

ŠVP-LVK Kyčerka od 23. 2. do 28. 2. 2020
HARMONOGRAM pro rodiče

a) říjen 2019 – přijetí závazné přihlášky, pokynů a školního řádu

b) do 18. 11. 2019 – 1. platba zálohy 500,- Kč v kanceláři školy (žák s sebou vezme ŽK – zapsání platby)
   a odevzdání podepsané přihlášky a školního řádu třídní učitelce.
c) 18. 11. 2019 od 17.00 hod. - informační schůzka k ŠVP-LVK v 5.A – Luboš Kleis
d) do 20. 1. 2020 – 2. platba 3200,- Kč bezhotovostně na účet školy (variabilní symbol a podrobnosti k platbě dostanete v měsíci lednu – zatím neplaťte)
e) do 7. 2. 2020 – odevzdat kopii kartičky pojišťovny, posudek o zdravotní způsobilosti, seřízení vázání
f) v den odjezdu 23. 2. 2020 – bezinfekčnost, potřebné léky, seřízení vázání

Připomínám, že odjíždíme v neděli hned po jarních prázdninách, kdy mají dětí týden volno a nebudou ve škole.