Rádio Petrov v 1.třídě

Vytvořeno: 1. 10. 2019 Napsal Hynek Zavřel

Dne 27. září 2019 přijely některé moderátorky „Rádia Petrov“ k nám do školy. Děti z první třídy se již na ně velmi těšily, protože se měly zahrát na moderátory rádia, což se jim nemusí už nikdy povést. Posadily se ve třídě do kroužku a paní moderátorka se dětí ptala na různé otázky, co by například řekly jejich posluchačům. Odpovědi to byly velmi zajímavé, nejčastěji zaznívaly odpovědi v souvislosti se špatnou dopravní situací na naší nejdelší dálnici D 1.

Je vidět, že i děti mají přehled. Kdy však budou odpovědi našich dětí v živém vysílání to opravdu nevím, protože podle paní moderátorky dávají tyto odpovědi do vysílání v různém pořadí a mezi různé pořady a nikoli v určitý jeden stanovený čas. Tak snad někdo z rodičů bude mít štěstí a zaslechne rozhovory právě s našimi šikovnými prvňáčky.

Hynek Zavřel

Fotogalerie