Den dětí anebo „Kulaté léto 6“

Vytvořeno: 18. 6. 2019 Napsal Hynek Zavřel

Na začátku června si pravidelně připomínáme „Den dětí“, který se tentokrát konal v okolí školy. Pro děti byl připraven terénní závod s různými překážkami, kromě toho si děti mohly vyzkoušet „zorbing“, skákání na pružinách, skákací hrad i tetování. Zájem o závody a soutěže byl opět velký a jsme za to moc rádi.

Chci velmi poděkovat všem maminkám, tatínkům, učitelům a starším žákům či žákyním, kteří nám s organizací soutěží velmi pomohli. P.uč. Kleis se snažil, aby vše fungovalo dobře, a domnívám se, že se akce velmi vydařila a přes velké horko si všichni užili příjemné, takřka letní odpoledne.

Hynek Zavřel

Fotogalerie