Vystoupení skupiny „Yes Brothers“ v ZŠ Otnice

Vytvořeno: 18. 6. 2019 Napsal Hynek Zavřel

Na první červnové pondělí byl v Základní škole Otnice naplánován hudební pořad dvojčlenné chlapecké skupiny s názvem „Yes Brothers“. Jde o dva bratry ve věku 13 a 17 let, mladší Jan navštěvuje základní školu, starší Miloš brněnské gymnázium Vídeňská a také účinkuje v muzikálu „Bídníci“. Celá hudební produkce žáky nadchla, Jan za bicími byl opravdu na 13 let skvělý a z Miloše bude jednou velký zpěvák. Dokáže zahrát na kytaru i na klávesy prakticky cokoli.

K tomu samozřejmě musí i zpívat a dokázal nadchnout nejen žáky, ale i kolegy učitele. Žáci tak mohli na vlastní oči vidět, že když má někdo vůli a chce něčeho dosáhnout a neváhá tomu obětovat svůj čas, dílo se podaří. Na závěr měli možnost se žáci s nimi vyfotit či požádat o podpis. Přeji Janovi i Milošovi hodně dalších úspěchů a snad se jim v naší škole líbilo a po čase se opět uvidíme.

Hynek Zavřel

Fotogalerie