Běhej Otnice 2019 - Den dětí

Vytvořeno: 6. 5. 2019 Napsal Luboš Kleis

Letošní Kulaté léto 6 se rozběhne. V okolí školy budeme mít připraven cross-country okruh v délce asi 500m. Děti budou překonávat drobné překážky, zatáčky, kopečky a uličky. Běh v terénu může být fajn zábava. Zveme tímto všechny nadšence, kteří chtějí trasu buďproběhnout, nebo se spokojí s chůzí či indiánským během. Vše je dovoleno.

Pro všechny děti máme připravenou odměnu, pamětní medaili a další doprovodný program.

Přijďte si v úterý 11.6.2019 užít Den dětí v Otnicích. Čekáme vás od 16.00 hod na školním hřišti.

Ve škole dostanete od třídní učitelky přihlášku, kterou vrátíte vyplněnou zpět. Tímto budeš mít na startovním čísle i své jméno.
V den závodu se musíte registrovat (od 16.00 hod. - dostanete startovní číslo).

Zvou maminky a přátelé školy