LVK 2019 - Kohútka

Vytvořeno: 16. 2. 2019 Napsal Luboš Kleis

Lyžařský kurz na Kohútce je za námi. Umíme lyžovat!!! I ti co neuměli. A ti, kteří uměli, jsou zase o něco lepší. Dokonce i snowborďáci ukázali své schopnosti při zdolávání kopce. Zkrátka lyžák jak má být.

I když v neděli po našem příjezdu byla velká obleva a dokonce pršelo, druhý den ráno nás přivítalo 5 cm nového prašanu. Pondělní mlha se hned v úterý vystřídala s krásnou, sluncem zalitou oblohou. To se nám to lyžovalo! A tak to bylo celý týden.

Ve čtvrtek se všichni lyžaři i snowborďáci poprali se slalomem a večer se rozdávaly připravené sady medailí a diplomy.

Gratulujeme všem, kteří překonali obavy z kopců, přivoněli k horským radovánkám a zkusili si, že na horách může být krásně a veselo.

Fotografie alespoň trochu přiblíží zimní atmosféru Javorníků.

Tým instruktorů LVK Otnice