Vzhůru do Křižanova aneb školní výlet 6. tříd

Vytvořeno: 14. 6. 2016 Napsal Dana Skaláková

Konec školního roku je plný povinností a učení, takže jsme se rozhodli strávit výlet aktivním odpočinkem v krásné přírodě.

Vyrazili jsme na Českomoravskou vrchovinu do Křižanova. Nachází se zde rekreační středisko Drak, situované u poklidného rybníka uprostřed lesů, které nabízí spoustu možností jak příjemně strávit čas.

 

Kromě již tradičních her jako je přehazovaná, basketbal či volejbal si mohly děti vyzkoušet několik adrenalinových aktivit, na které se již předem velmi těšily. Pod vedením dvou instruktorů z outdoorového centra si vyzkoušely nejen lezení v lanovém centru, ale i nefalšovaný paintball a bumperball, při kterém jsme se všichni hodně nasmáli. Krásnou tečkou za rušným dnem bylo společné povídání spojené s posezením u ohně a opékáním špekáčků.

I počasí nám vyšlo na jedničku a jen jsme litovali, že čas tak rychle utekl a nemůžeme zůstat déle.

Dana Skaláková, Dagmara Mácová