Okresní finále ve vybíjené - Vyškov

Vytvořeno: 23. 5. 2016 Napsal Marcela Gorecká

Vybíjenou naši žáci umí výborně a hrají ji s chutí – dokázali to 13. května ve Vyškově, kde se konalo okresní finále v této míčové hře. Turnaje se zúčastnilo 10 družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Naši žáci ovládli svoji skupinu a postoupili mezi nejlepší čtyři týmy turnaje. V semifinále dokázali, že jsou aktivním týmem, který si jde za vítězstvím a porazili ZŠ Tučapy 19:6. Zaslouženě tak  postoupili do boje o zlaté medaile a postup do krajského kola. V napínavém souboji bohužel prohráli o 1 bod se ZŠ Slavkov, Tyršova 6:7. Naše družstvo tedy získalo stříbrné medaile.

Všechny zúčastněné je třeba pochválit za bojovnost, aktivitu a v neposlední řadě za vzornou reprezentaci naší školy.

 

Marcela Gorecká