McDonald´s Cup 2016 - skupina A

Vytvořeno: 14. 4. 2016 Napsal Marcela Gorecká

Mezi nejoblíbenější sporty našich druháků a třeťáků patří určitě fotbal a to dokázali i na turnaji McDonald´s Cup 14. dubna v Křenovicích. I když výběr našich 13 fotbalistů a 1 fotbalistky nepostoupil do dalšího kola tohoto turnaje, nemají se určitě za co stydět. V silné konkurenci obsadili 4. místo, když porazili ZŠ Slavkov, Tyršova 1:0, remizovali se ZŠ Slavkov, Komenského 0:0 a se ZŠ Křenovice 1:1. Bohužel jsme utrpěli porážku od pozdějších vítězů ze Šaratic 1:0 a od výběru Bošovic 2:0.                                                     

                   

Velké uznání patří našemu golmanovi M. Žigraiovi, který zachránil několik jistých ,,tutovek” soupeřů. I ostatním samozřejmě patří poděkování za pěknou reprezentaci a do příštích zápasů jim přejeme více střeleckého štěstí.  

A kdo za nás kopal? P. Richter (2.A), A. Kosík, D. Rosendorf, V. Srba (2.B), J. Boudný, M. Doležal, Š. Doležal, M. Goiš, F. Chaloupka, F. Skalák, M. Suchomel, B. Zicháčková, M. Žigrai, A. Žuchovský

Marcela Gorecká